Rezerwuj reserve

BIZNES

NOWOCZESNE KONFERENCJE ALL INCLUSIVE

Centrum konferencyjne w hotelu dwór Oliwski

Konferencje all inclusive w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym pięciogwiazdkowego
hotelu Dwór Oliwski City Hotel & Spa to idealne rozwiązanie na spotkania biznesowe,
konferencje lub szkolenia w centrum Trójmiasta.
Zaproś partnerów i pracowników na spotkanie, którego nigdy nie zapomną, w jedynym butikowym hotelu, położonym na
skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zaledwie 10 minut od lotniska!

 

*** OFERTA SPECJALNA ***
Przy rezerwacji sali konferencyjnej na wrzesień, do końca czerwca 2017, obowiązuje cena promocyjna na całodniowy wynajem sali - tylko 500 PLN netto!
Wynajem dużej sali (do 150 os.) + 400 PLN do ceny małej sali!
Kod oferty: WRZESIEŃ
 
Zapraszamy do rezerwacji!

Opinie naszych gości:

Najlepszy wybór 2014 roku
Adam

"Fenomenalne miejsce zarówno na wypoczynek jak i business..."

Arkadiusz

"Piękna okolica, idealne miejsce na konferencje..."

OFERTA SZKOLENIOWO-KONFERENCYJNA

Dowiedz się więcej...

SALE KONFERENCYJNE

Proponujemy Państwu 4 wysokiej klasy sale o wysokości 2,7m, które można połączyć w 2 duże, w zależności od zapotrzebowania. Centrum Biznesowe dysponuje miejscem dla 200 gości. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego, są wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie.

PRZERWA KAWOWA

Jako dodatek do spotkania lub konferencji proponujemy przerwe kawową, która może mieć miejsce bezpośrednio w sali lub w przestronnym foyer konferencyjnym z widokiem na urzekający ogród. Przygotowaliśmy elastyczną ofertę poczęstunków jednorazowych i uzupełnianych. Ceny zestawów zaczynają się już od 20 zł za osob i do każdego poczęstunku dołączamy domowe słodkości w prezencie.

LUNCH BIZNESOWY

Na terenie hotelu znajduje się renomowana, należąca do czołówki najlepszych trójmiejskich restauracji 1611 Restaurant, która słynie z niezwykłej aranżacji lunchy biznesowych i przyjęć firmowych. Kameralne i klasyczne wnętrza 1611 Restaurant pomieszczą do 80 gości, a miłośnicy przepysznych deserów, kaw i wysokogatunkowych herbat mogą delektować się nimi w herbaciarni.

NIEZWYKŁA ARANŻACJA

Wyjątkowa lokalizacja Hotelu Dwór Oliwski umożliwia zorganizowanie kongresów i imprez integracyjnych dla 120 osób w ogrodzie oddając do dyspozycji klimatyzowany i ogrzewany namiot bankietowy o powierzchni 300 m2. W zależności od rodzaju imprezy możliwe jest dodatkowe wewnętrzne oświetlenie namiotu kurtynami świetlnymi, lampami ledbarowymi, kulami ozdobnymi.