Oferty Specjalne
Rezerwuj reserve

WESELA I PRZYJĘCIA

IDEALNE MIEJSCE DO ORGANIZACJI PRZYJEC OKOLICZNOSCIOWYCH

WESELA I PRZYJĘCIA

Perfekcyjnie przygotowane przyjęcie weselne, które Goście zapamiętają na długo, to marzenie każdej Młodej Pary. Specjaliści ds. Organizacji Bankietów z przyjemnością pomogą zorganizować ten wyjątkowy dzień i dołożą wszelkich starań, aby Państwa przyjecie weselne było jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Doradzimy w skomponowaniu najlepszego menu, zadbamy o aranżację sal bankietowych i ogrodu a nasi utalentowani cukiernicy przygotują piękny i pyszny tort weselny, dzięki czemu uroczystość weselna w hotelu Dwór Oliwski będzie dla Państwa radosnym i niezapomnianym przeżyciem. Umożliwiamy także organizację ceremonii zaślubin w plenerze naszego ogrodu hotelowego.

Opinie naszych gości:

Najlepszy wybór 2014 roku
Adrianna

"Wspaniałe miejsce.Obsługa hotelu stanęła na najwyższym poziomie podczas naszego przyjęcia weselnego..."

Oskar i Ewelina

"Bezproblemowa organizacja zaręczyn - dziękuję całemu personelowi restauracji..."

OFERTA WESELNA

Aby otrzymać szczegółową ofertę prosimy o kontakt z Działem Koordynacji Konferencji i Bankietów pod adresem sprzedaz@dworoliwski.pl lub pod numerami telefonów: (+48) 58 554 70 13, (+48) 58 554 70 50.

Zobacz ofertę

NAMIOT WESELNY W OGRODZIE

Niepowtarzalny urok otoczenia hotelu Dwór Oliwski***** City Hotel & Spa umożliwia zorganizowanie przyjęcia weselnego do 150 osób w klimatyzowanym i ogrzewanym namiocie bankietowym mieszczącycm się zaledwie kilka metrów od budynku 1611 Restaurant.

KOMUNIE

Hotel Dwór Oliwski to idealne miejsce, by uczcić wyjątkową okazję. Na Państwa życzenie zorganizujemy każde przyjęcie - urodziny, rocznicę ślubu, chrzciny dziecka lub inną, ważną dla Państwa uroczystość. Dołożymy wszelkich starań, aby ten uroczysty dzień był zarówno dla Państwa, jak i bliskich osób, wspaniałym przeżyciem, które na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Aby otrzymać szczegółową ofertę uprzejmie prosimy o kontakt z działem koordynacji konferencji i bankietów pod adresem e-mail: marketing@dworoliwski.pl lub pod numerem telefonu: (+48) 58 554 70 13.

SALE BANKIETOWE

W stylowych salach bankietowych Dworu Oliwskiego zorganizujemy dla Państwa zarówno uroczyste spotkania firmowe, jak i kameralne przyjęcia w gronie rodzinnym. Sala zielona i niebieska znajdują się na pierwszym piętrze w budynku zabytkowego Dworu. Każda z sal posiada oddzielny, przestronny taras z przepięknym widokiem na ogród. Natomiast na parterze znajduje się przestronna sala różowa z widokiem na fontannę.

Perfekcyjnie pomożemy zaplanować Państwu każde przyjęcie. Dołożymy wszelkich starań, by każda uroczystość organizowana w hotelu Dwór Oliwski była dla Państwa radosnym i niezapomnianym przeżyciem.